Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

AutoCAD

AutoCAD LT 2025 - licencja - subskrypcja 1 rok AutoCAD LT 2025 - licencja - subskrypcja 1 rok

1 994,33 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zobacz większe AutoCAD LT - licencja - subskrypcja 1 rok - odnowienie Zobacz większe AutoCAD LT - licencja - subskrypcja 1 rok - odnowienie

1 885,94 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość

AutoCAD – legendarny program do projektowania wspomaganego komputerowo 

Programy AutoCAD są wykorzystywane do projektowania wspomaganego komputerowo, a także tworzenia niezbędnej dokumentacji technicznej. Oprogramowanie wykorzystywane jest głównie w dziedzinach technicznych i inżynierskich m.in. przez konstruktorów, architektów, elektroników, mechaników, ale również projektantów innych branż. Zaawansowane funkcje tworzenia dokumentacji pozwalają sporządzać dokładne rysunki techniczne, które można efektywnie edytować, udostępniać oraz zmieniać ich przeznaczenie. 

 

Poznaj kluczowe korzyści AutoCAD 

Rozwiązania AutoCAD, to liczne korzyści – poznaj kluczowe: 

  • Profesjonalizm 

AutoCAD, to bezkonkurencyjnie oprogramowanie dla prawdziwych profesjonalistów oraz najbardziej wymagających użytkowników. Z wykorzystaniem programu stworzysz wszelkiego rodzaju projekty w dwóch oraz trzech wymiarach - m.in. rysunki, przekroje, szkice. Co najważniejsze, AutoCAD oferuje mnóstwo użytecznych narzędzi, a w rezultacie stanowi znaczące wsparcie dla inżynierów z dowolnej dziedziny.  

  • Wsparcie 

Doskonałym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników oprogramowania, jest możliwość skorzystania z dostępnych po instalacji przykładowych projektów. Ponadto w menu Pomoc, możemy odnaleźć instrukcję-poradnik, która pozwoli nam na jeszcze lepsze poznanie wybranego systemu. Dokument zawiera wiele cennych informacji oraz co istotne, jest dostępny w polskiej wersji językowej. Co więcej, aby w jeszcze większym stopniu poznać możliwości oprogramowania, warto zapoznać się z krótkimi filmami instruktażowymi, które są dostępne na stronie producenta.  

  • Uniwersalność 

AutoCAD, to narzędzie odpowiednie dla wszystkich, które znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach. Stanowi ponadto użyteczną alternatywę nie tylko dla inżynierów. W rezultacie jest to kompleksowe rozwiązanie m.in. dla osób zainteresowanych drukiem 3D, projektowaniem małej architektury, czy budową domu. Wykorzystaj AutoCAD jeżeli chcesz w szybki sposób przedstawić zarys swojego pomysłu, a brakuje ci umiejętności manualnych aby zrobić to odręcznie. Z  AutoCAD’em zrobisz to nie tylko precyzyjniej, ale przede wszystkim szybciej. 

  • Przejrzystość 

AutoCAD to stosunkowo proste w obsłudze oprogramowanie, idealne zarówno dla osób początkujących, jak i studentów kierunków technicznych. Wybór AutoCAD’a spośród innych narzędzi, to najlepszy sposób na oswojenie się z programami inżynierskimi do tworzenia dokumentacji. Poznanie interfejsu takiego oprogramowania ułatwia późniejszą naukę innych narzędzi – staje się łatwiejsze, m.in dzięki budowie wstążkowej interfejsów programów, podobnym układzie okienek i szacie graficznej. 

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl