Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

EDICAD

 ArchiTECH.PC Render ArchiTECH.PC Render
Producent: EDICAD

15 410,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

 

Programy EDICAD – profesjonalne narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb 

 

 

Programy EDICAD, to zestaw profesjonalnych rozwiązań dedykowanych dla architektów, kierowników projektów, firm budowlanych, ekonomistów, a także wielu innych specjalistów powiązanych z branżą budowlaną. EDICAD to wydawca oprogramowania specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań CAD, oferujący prawdziwą alternatywę dla innych międzynarodowych wydawców. Sukces rozwiązania EDICAD oparty jest na tworzeniu narzędzi dla profesjonalistów z branży budowlanej, w oparciu o ich potrzeby i wymagania. 

 

Narzędzia skrojone do potrzeb Twojej organizacji 

Porównaj dostępne oprogramowania i wybierz rozwiązanie, które w największym stopniu usprawni Twoją pracę. 

 

 

  • ArchiTECH.PC 

ArchiTECH.PC stanowi rozwiązanie uważane za jeden z niewielu naprawdę samowystarczalnych profesjonalnych pakietów oprogramowania, które jest w stanie połączyć jednocześnie wszystkie aspekty projektowania architektonicznego i prezentacji projektu. Narzędzie charakteryzuje się także niebywałą łatwości obsługi. 

ArchiTECH.PC to globalne i zintegrowane profesjonalne rozwiązanie, które łączy 2D, 3D, pomiary i renderowanie w jednym oprogramowaniu. Co więcej poprzez prosty i przyjazny interfejs, pozwala na pracę nad coraz bardziej złożonymi projektami. Narzędzia dedykowane dla architektów, kierowników projektów, firm budowalnych, jak i również biur kontroli, ekonomistów, rzemieślników, czy negocjatorów. 

 

  • KutchCAD  

Wydany przez ArchiTECH.PCKutchCAD stanowi rozwiązanie opracowane w celu generowania ankiet ilościowych i szacowania poprzez odtwarzanie i automatyzację tradycyjnego przepływu pracy. Co więcej, narzędzie łączy w sobie cechy charakterystyczne dla firm pracujących w środowisku BIM, na podstawie projektów opracowanych przez strony trzecie (architektów, kierowników projektów, firmy budowlane) oraz ich typowego oprogramowania do szacowania. 

Z wykorzystaniem KutchCAD wszystko jest zintegrowane: modyfikacja planu automatycznie prowadzi do modyfikacji pomiaru. Ponadto, masz możliwość połączyć KutchCAD ze swoim oprogramowaniem do szacowania lub oprogramowaniem biurowym. Szacunki, opisy ilościowe, specyfikacje techniczne są generowane bezpośrednio z rysunków. 

 

  • APCRender+ 

APCRender+ od firmy EDICAD to program opracowany dla ArchiTECH.PC i wykorzystywany jako samodzielna wersja. APCRender+, to oprogramowanie graficzne służące do obliczania fotorealistycznych renderingów. Narzędzie ponadto łączy w sobie moc 3D w czasie rzeczywistym z wyjątkową łatwością obsługi.  

APCRender+ to oprogramowanie do obrazowania 3D w czasie rzeczywistym dla ArchiTECH.PC i innych programów CAD (import w formatach 3DS, OBJ, FBX, DAE). Co więcej, rozwiązanie charakteryzuje się wysoką wydajnością silnika oraz niebywałą łatwością obsługi. W rezultacie jest to idealne narzędzie do symulacji 3D dla projektantów projektów architektonicznych. 

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów lub dowiedzieć się więcej na temat programów EDICAD? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl