Zarejestruj się i otrzymaj dodatkowo 1% rabatu!

Kup w przeciągu

14

[08.02,09.02,15.02,16.02,22.02,23.02,29.02,01.03,07.03,08.03,14.03,15.03,21.03,28.03,29.03,04,04,05.04,11.04,12.04,18.04,19.04,25.04,26.04,01.05,02.05,03.05,09.05,10.05,16.05,17.05,23.05,24.05,30.05,31.05]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Mini Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Mini
Producent: Symfonia
300,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej
Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Basic Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Basic
Producent: Symfonia
700,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej
Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Full Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Full
Producent: Symfonia
1 100,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej

Symfonia Obieg Dokumentów – optymalizacja procesów i sprawne zarządzanie dokumentami

Symfonia Obieg Dokumentów jest kompleksowym rozwiązaniem typu workflow optymalizującym przepływ dokumentów, w każdej organizacji. Platforma powstała w wyniku kooperacji Sage – globalnego producenta oprogramowania oraz eDokumenty, posiadającego piętnastoletnie doświadczenie w dostarczaniu systemów IT. W wyniku owocnej współpracy powstał system Symfonia Obieg Dokumentów, umożliwiający skuteczną optymalizację procesów obsługi dokumentów i danych w firmach.

Symfonia Obieg Dokumentów to liczne możliwości, poznaj kluczowe:

 • Sprawnie przeprocesujesz faktury zakupy.
  Zaprogramujemy obieg dokumentów dostosowany do potrzeb Twojej firmy, aby usprawnić pracę poszczególnych sektorów w Twoim przedsiębiorstwie. Ponadto przy wsparciu rozbudowanego oprogramowania OCR automatycznie przekonwertujesz skany dokumentów w tekst elektroniczny z pełną możliwością edycji danych. Co w rezultacie zdecydowanie usprawni proces rejestracji faktur i ich obieg. Oprócz tego, system jest w pełni kompatybilny z innymi produktami Sage. W pełni przeprocesowane i opisane kosztowo faktury możesz przesłać do systemu Symfonia.
 • Stworzysz i rozliczysz umowy z kontrahentami.
  Przy pomocy modułu umowy stworzysz projekt umowy i wspólnie z zespołem zweryfikujesz jej poprawność. Moduł umożliwia nadanie uprawnień do poszczególnych grup umów względem konkretnych osób lub sektorów organizacji. Ponadto w prosty sposób możesz powiązać wpływające dokumenty i automatycznie rozliczać umowy pod kątem kosztów ewidencjonowanych na podstawie rejestrowanych faktur.
 • Rozliczysz delegacje pracowników.
  Sage Obieg Dokumentów umożliwia stworzenie procesu rejestracji, podglądu oraz rozliczania delegacji pracowników. Możesz wprowadzić do systemu informacje na temat floty służbowych pojazdów, aby w jednym miejscu zebrać kompletne informacje na temat poszczególnych samochodów. Ponadto w prosty sposób możesz ewidencjonować przebieg oraz ewentualne szkody. Co więcej delegacje możesz powiązać z konkretną umową, żeby w jeszcze dokładniejszy sposób weryfikować generowane koszty.
 • Zarchiwizujesz korespondencję.
  W jednym miejscu zbierzesz skany korespondencji przychodzącej, a ponadto w prosty sposób zarejestrujesz dokumenty wychodzące z firmy. Co bez wątpienia wpłynie na poziom segregacji dokumentów w organizacji.
 • Przyspieszysz wymianę informacji między pracownikami.
  Przy pomocy wbudowanego komunikatora w prosty sposób skonsultujesz poszczególne dokumenty z innym pracownikami. Ponadto możesz tworzyć grupy, które usprawnią pracę Twojego zespołu. Korzystaj z dodatkowej sekcji komentarze dostępnej w każdym module, aby na bieżąco przekazywać uwagi innym osobom procesującym dokumenty.
 • Skategoryzujesz dokumenty.
  Moduł sprawy umożliwia powiązanie ze sobą dokumentów, kontrolę terminowości, a ponadto ich właściwą kategoryzację. Korzystaj z wirtualnych segregatorów i elektronicznych koszulek, aby przechowywać dokumenty wraz z historią ich akceptacji i dekretacji. Rejestracja czynności w systemie pozwala w prosty sposób odtworzyć przebieg sprawy, a automatyzacja procedur wobec powtarzalnych czynności realnie optymalizuje działania.
 • Usprawnisz pracę swojego zespołu.
  Otrzymujesz do dyspozycji kanban, kalendarz i terminarz - wizualizujące procesy narzędzia, które ponadto wpłyną na usprawnienie działań Twojego zespołu. Możesz dowolnie nadać dostęp do kalendarzy poszczególnych użytkowników wewnątrz organizacji, aby sprawnie przydzielić zadania przy wykorzystaniu terminarza. Przy pomocy kanbana zoptymalizujesz procesy, a w rezultacie usprawnisz przepływ informacji. Metoda opiera się na wizualizacji procesu z wykorzystaniem tablicy podzielonej według ustalonych etapów pracy, co koordynuje działania różnych zespołów, skupionych na jednym zadaniu.

Co więcej?

 • Zaplanujesz, zrealizujesz i rozliczysz projekty,
 • Opracujesz budżet,
 • Przeprocesujesz wnioski zakupowe,
 • Obsłużysz zamówienia wewnętrzne,
 • Stworzysz firmowe pisma przy wykorzystaniu gotowych szablonów,
 • Zarchiwizujesz wiadomości e-mail.

Nasz doradca handlowy kompleksowo przedstawi informacje na temat systemu Symfonia Obieg Dokumentów i zapozna Cię z jego możliwościami. Skorzystaj z naszego doświadczenia, abyś świadomie wybrał pakiet najlepiej odpowiadający wymaganiom Twojej firmy.

Nasi specjaliści skonfigurują poszczególne moduły zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Twojej organizacji. Następnie przeprowadzą szczegółowe szkolenie dla Twojego zespołu, aby w jak największym stopniu wykorzystać możliwości systemu. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna handlowego!

 

Symfonia Obieg Dokumentów
Oszczędność
Oszczędzasz czas, ponieważ masz szybki dostęp do informacji, co pozwala na szybsze procesowanie dokumentów pomiędzy sektorami w Twojej firmie. Oszczędzasz pieniądze, ponieważ wszystkie dokumenty gromadzisz w cyfrowym archiwum minimalizując koszty przechowywania.

 

Symfonia Obieg Dokumentów
Bezpieczeństwo
Dostawcą serwerów dla rozwiązania Symfonia Obieg Dokumentów jest Amazon Web Services (AWS). Serwery zlokalizowane są we Frankfurcie, aby zapewnić gwarancję najwyższego stopnia bezpieczeństwa przechowywanych i przetwarzanych informacji. Po odpowiedniej konfiguracji tworzenie kopii zapasowej dla przechowywanych danych tworzona jest codziennie. Podsumowując, Twoje dane są zawsze bezpieczne i masz do nich natychmiastowy dostęp bez żadnych opóźnień.

 

Symfonia Obieg Dokumentów
Wygoda
Do systemu logujesz się przy pomocy wyszukiwarki internetowej, a w rezultacie korzystasz z platformy niezależnie od miejsca i czasu. Przejrzysty pulpit i intuicyjne menu to komfort pracy, aby w jeszcze większym stopniu zwiększyć efektywność pracy Twojego zespołu i ograniczyć ryzyko pomyłek do minimum.

 

Symfonia Obieg Dokumentów

Automatyzacja
Elektroniczny Obieg Dokumentów, zapewnienia ciągłość działań, ponadto kontrolując ich wykonywanie we właściwej kolejności. Oprócz tego inteligentny system Workflow i powiadomień wskazuje na działania wymagające realizacji. Wspólnie zaplanujemy powtarzalne czynności, aby w jeszcze większym stopniu zoptymalizować pracę i procesy panujące w firmie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl