Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

SimplySign by Asseco

Odnowienie

Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego CERTUM Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego CERTUM

198,94 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie klienta Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie klienta

110,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie Penta Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie Penta

110,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Autoryzowany Partner Certum

Elektroniczny podpis od Certum - odnowienie 

Podpisujesz dokumenty cyfrowo, ale Twój podpis elektroniczny stracił ważność? Przedłuż okres jego ważności o kolejny rok, dwa, a nawet 3 lata korzystając z rozwiązań oferowanych przez sprawdzonego dostawcę usług. Skorzystaj z najwygodniejszej formy i odnów podpis lub dokonaj przeniesienia certyfikatu na SimplySign poprzez sklep Internetowy, wybierając jedną z dostępnych ofert. 

 

Wybierz rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb 

Zapoznaj się z ofertą i wybierz technologię dopasowaną do potrzeb Twoich i Twojej firmy. 

 

  • SimplySign – odnowienie mobilnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego z dostępem do e-Akademii Certum 

Wybierz, jeżeli korzystasz z mobilnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego SimplySign, ale okres ważności Twojego podpisu dobiega końca. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z możliwości odnowienia certyfikatu i jakie kroki powinieneś podjąć.  

 

  • Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego CERTUM z dostępem do e-Akademii Certum 

Wybierz, jeżeli korzystasz z podpis elektronicznego w zestawie z kartą i czytnikiem Certum, ale okres ważności Twojego podpisu dobiega końca. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z możliwości odnowienia certyfikatu i jakie kroki powinieneś podjąć.  

 

  • Przeniesienie certyfikatu kwalifikowanego z karty kryptograficznej na SimplySign 

Skorzystaj, jeżeli potrzebujesz przenieść certyfikat kwalifikowany z karty kryptograficznej na SimplySign i móc podpisywać dokumenty mobilnie. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z możliwości przeniesienia certyfikatu i jakie kroki powinieneś podjąć. 

Potrzebujesz więcej informacji na temat poszczególnych rozwiązań? Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb lub potrzeb Twojej organizacji. 

 

Poznaj kluczowe korzyści 

Wybór usługi poprzez sklep Internetowy, to liczne korzyści – poznaj kluczowe: 

 

  • oszczędność 

Podpisujesz dokumenty cyfrowo więc wiesz, że to czas stanowi najważniejszy dostępny zasób. Korzystając z elektronicznego podpisu, nie tylko zwiększasz szybkość wykonywania codziennych działań, ale także w jednej chwili dopinasz wszelkie formalności związane z pozyskaniem, czy utrzymaniem narzędzia. Przedłuż ważność swojego certyfikatu nawet do 3 lat i skup się na tym co naprawdę ważne dla Twojego biznesu.  

 

  • elastyczność 

Procedurę odnowienia certyfikatu lub jego przeniesienia do wersji mobilnej dokonasz w kilku prostych krokach. Dokonaj wyboru pomiędzy prezentowanymi rozwiązaniami i poznaj szczegóły oferty. Procedurę odnowienia lub przeniesienia certyfikatu kwalifikowanego, możesz przejść bez wychodzenia z domu - potrzebujesz wyłącznie dostępu do Internetu! 

 

  • wsparcie 

Dokonując odnowienia podpisu elektronicznego przy współpracy z Penta, zyskujesz wsparcie specjalistów. Nasz zespół pomoże dobrać Ci produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb oraz wymagań Twojej organizacji - niezależnie od tego czy podpisujesz dokumenty cyfrowo z wykorzystaniem karty i czytnika, czy mobilnie przy pomocy smartfona. 

 

  • niezawodność 

Korzystasz z cyfrowego podpisywania dokumentów, więc cenisz sobie komfort, wygodę i elastyczność działania. Pamiętaj o przedłużeniu ważności certyfikatu, aby zapewnić sobie ciągłość działania i uniknąć komplikacji związanych z brakiem dostępu do preferowanego narzędzia. Poznaj warunki odnowienia lub przeniesienia certyfikatu, aby w kilku prostych krokach uzyskać ważny certyfikat na kolejne lata.  

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl