Zarejestruj się i otrzymaj dodatkowo 1% rabatu!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

SimplySign by Asseco

Odnowienie

Autoryzowany Partner Certum

Elektroniczny podpis od Certum - odnowienie 

Podpisujesz dokumenty cyfrowo, ale Twój podpis elektroniczny stracił ważność? Przedłuż okres jego ważności o kolejny rok, dwa, a nawet 3 lata korzystając z rozwiązań oferowanych przez sprawdzonego dostawcę usług. Skorzystaj z najwygodniejszej formy i odnów podpis lub dokonaj przeniesienia certyfikatu na SimplySign poprzez sklep Internetowy, wybierając jedną z dostępnych ofert. 

 

Wybierz rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb 

Zapoznaj się z ofertą i wybierz technologię dopasowaną do potrzeb Twoich i Twojej firmy. 

 

  • SimplySign – odnowienie mobilnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego z dostępem do e-Akademii Certum 

Wybierz, jeżeli korzystasz z mobilnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego SimplySign, ale okres ważności Twojego podpisu dobiega końca. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z możliwości odnowienia certyfikatu i jakie kroki powinieneś podjąć.  

 

  • Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego CERTUM z dostępem do e-Akademii Certum 

Wybierz, jeżeli korzystasz z podpis elektronicznego w zestawie z kartą i czytnikiem Certum, ale okres ważności Twojego podpisu dobiega końca. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z możliwości odnowienia certyfikatu i jakie kroki powinieneś podjąć.  

 

  • Przeniesienie certyfikatu kwalifikowanego z karty kryptograficznej na SimplySign 

Skorzystaj, jeżeli potrzebujesz przenieść certyfikat kwalifikowany z karty kryptograficznej na SimplySign i móc podpisywać dokumenty mobilnie. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby skorzystać z możliwości przeniesienia certyfikatu i jakie kroki powinieneś podjąć. 

Potrzebujesz więcej informacji na temat poszczególnych rozwiązań? Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb lub potrzeb Twojej organizacji. 

 

Poznaj kluczowe korzyści 

Wybór usługi poprzez sklep Internetowy, to liczne korzyści – poznaj kluczowe: 

 

  • oszczędność 

Podpisujesz dokumenty cyfrowo więc wiesz, że to czas stanowi najważniejszy dostępny zasób. Korzystając z elektronicznego podpisu, nie tylko zwiększasz szybkość wykonywania codziennych działań, ale także w jednej chwili dopinasz wszelkie formalności związane z pozyskaniem, czy utrzymaniem narzędzia. Przedłuż ważność swojego certyfikatu nawet do 3 lat i skup się na tym co naprawdę ważne dla Twojego biznesu.  

 

  • elastyczność 

Procedurę odnowienia certyfikatu lub jego przeniesienia do wersji mobilnej dokonasz w kilku prostych krokach. Dokonaj wyboru pomiędzy prezentowanymi rozwiązaniami i poznaj szczegóły oferty. Procedurę odnowienia lub przeniesienia certyfikatu kwalifikowanego, możesz przejść bez wychodzenia z domu - potrzebujesz wyłącznie dostępu do Internetu! 

 

  • wsparcie 

Dokonując odnowienia podpisu elektronicznego przy współpracy z Penta, zyskujesz wsparcie specjalistów. Nasz zespół pomoże dobrać Ci produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb oraz wymagań Twojej organizacji - niezależnie od tego czy podpisujesz dokumenty cyfrowo z wykorzystaniem karty i czytnika, czy mobilnie przy pomocy smartfona. 

 

  • niezawodność 

Korzystasz z cyfrowego podpisywania dokumentów, więc cenisz sobie komfort, wygodę i elastyczność działania. Pamiętaj o przedłużeniu ważności certyfikatu, aby zapewnić sobie ciągłość działania i uniknąć komplikacji związanych z brakiem dostępu do preferowanego narzędzia. Poznaj warunki odnowienia lub przeniesienia certyfikatu, aby w kilku prostych krokach uzyskać ważny certyfikat na kolejne lata.  

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl