Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Symfonia Kadry i Płace

Symfonia Kadry i Płace - Pakiet Ekonomiczny (50PLP) Symfonia Kadry i Płace - Pakiet Ekonomiczny (50PLP)
Producent: Symfonia

1 464,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej
Symfonia Kadry i Płace - Pakiet Uniwersalny (200PLP) Symfonia Kadry i Płace - Pakiet Uniwersalny (200PLP)
Producent: Symfonia

2 278,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej
Symfonia Kadry i Płace - Pakiet Profesjonalny (500PLP) Symfonia Kadry i Płace - Pakiet Profesjonalny (500PLP)
Producent: Symfonia

3 114,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej

Rozwiązania kadrowo płacowe - kompleksowa obsługa kadr i płac

Program kadrowo-płacowy, to rozwiązanie idealne, zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Kluczowym założeniem oprogramowania jest kompleksowa obsługa kadr i płac, jak również wsparcie w zarządzaniu pracownikami i współpracownikami. Program jest na bieżąco aktualizowany i przystosowany do zmieniających się potrzeb zarówno pracodawców, jak i pracowników.

 

Wybierz pakiet skrojony do Twoich potrzeb

Zapoznaj się z dostępnymi pakietami i wybierz rozwiązanie najlepsze dla swojej firmy.

 • Pakiet Ekonomiczny

Rozwiązanie optymalne dla mniejszych firm zatrudniających w rożnych formach zatrudnienia do 50 osób. System jest odpowiedzią na potrzeby kadrowo-płacowe typowej firmy (wraz z obowiązkowym raportowaniem do instytucji publicznych).

 • Pakiet Uniwersalny

Narzędzie stanowi idealny wybór dla mniejszych i średnich firm zatrudniających w rożnych formach zatrudnienia do 200 osób. System jest odpowiedzią dla organizacji z rozbudowanymi procesami kadrowo-płacowymi. Co więcej pozwalający na większą automatyzacje procesów i poprawę komunikacji z pracownikami. Program pozwala na pełną integrację z innymi aplikacjami wykorzystywanymi w firmie.

 • Pakiet Profesjonalny

System stanowi kompleksowe rozwiązanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw z wymagającymi procesami biznesowymi, zatrudniających powyżej 200 osób. Oferowany program kadrowo płacowy jest odpowiedzią na zaawansowane potrzeby organizacji w zakresie wykorzystywania danych w celu różnego rodzaju analiz. Oprogramowanie cechuje się wysoką efektywnością automatyzacji procesów kadrowo-płacowych oraz zapewnia najwyższe możliwości rozbudowy systemu.

Potrzebujesz więcej informacji na temat poszczególnych rozwiązań kadrowo płacowych? Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać pakiet najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej organizacji.

 

Poszczególne pakiety możesz rozszerzyć o dodatkowe funkcjonalności:

 • Obsługa wielu firm w programie
 • Sage Asystent - panel operacyjny do zarządzania grupą firm
 • Plany emerytalne (PPK)
 • Plany emerytalne (PPK z API)
 • Akademia Symfonii Premium         
 • Gwarancja Komfort
 • Gwarancja VIP

 

Poznaj kluczowe korzyści

Rozwiązania kadrowo płacowe od Symfonii, to liczne korzyści – poznaj kluczowe:

 • Kompleksowość

Program kadrowo płacowy w pełni wspiera zarówno efektywne zarządzanie pracownikami i współpracownikami, jak również zasobami ludzkimi w zakresie m.in. rekrutacji, rozwoju pracowników czy komunikacji.

 • Bezpieczeństwo

Programy Symfonia są nieustannie aktualizowane w oparciu o zachodzące zmiany m.in. prawo pracy, ubezpieczenie społeczne, czy rozliczenia podatkowe. Co więcej, system dokonuje automatycznych i dokładnych rozliczeń podatków, dzięki którym nie potrzeba własnego doradcy podatkowego.

 • Skalowalność

System jest w pełni skalowalny, co umożliwia kompletne dopasowanie względem potrzeb zarówno małych przedsiębiorstw, jak i dużych organizacji. Skonfigurujemy system skrojony bezpośrednio do Twoich wymagań.

 • Wygoda

Sprawy pracownicze możesz obsługiwać w różnych językach – polskim, angielskim, ukraińskim oraz białoruskim. Co więcej, w standardzie otrzymujesz wiele gotowych rozwiązań. Możesz dokonywać wyboru spośród ponad 100 różnych składników wynagrodzeń, około 150 typów zdarzeń usprawniających pracę, a także ponad 130 gotowych raportów wspomagających decyzje.

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl