Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Symfonia Obieg Dokumentów

Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Mini Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Mini
Producent: Symfonia

330,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej
Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Basic Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Basic
Producent: Symfonia

770,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej
Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Full Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Full
Producent: Symfonia

1 254,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
Stan.
zobacz więcej

Symfonia Obieg Dokumentów

Symfonia Obieg Dokumentów – elektroniczny obieg dokumentów w Twojej firmie 

Elektroniczny obieg dokumentów, to platforma dostępna przez przeglądarkę Internetową, przeznaczona zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Kluczowym założeniem systemu jest maksymalne przyśpieszenie procesów wymiany informacji pomiędzy poszczególnymi sektorami firmy. SOD, to zaawansowana aplikacja, wspierająca procesy zarządzania dokumentami w oparciu o procedury i standardy obowiązujące w przedsiębiorstwie. 

Wybierz pakiet skrojony do Twoich potrzeb

Zapoznaj się z dostępnymi pakietami i wybierz rozwiązanie najlepsze dla swojej firmy.

Pakiet Mini |zamów|

Jeżeli jesteś zainteresowany wyłącznie obiegiem faktur. Rejestruj, a następnie przekazuj dokumenty kosztowe pomiędzy poszczególnymi sektorami w swojej organizacji. Usprawnij komunikację w swojej firmie oraz zautomatyzuj podstawowe czynności.

Pakiet Basic |zamów|

Jeżeli interesuje Cię procesowanie faktur kosztowych, ale również innych dokumentów, pojawiających się w Twojej firmie. Wykorzystaj dostępne moduły, aby maksymalnie zorganizować przepływ informacji i usprawnić pracę swojego zespołu. Wybierz optymalne rozwiązanie i zyskaj pełną kontrolę nad dokumentacją oraz procesami w swojej organizacji.

Pakiet Full |zamów|

Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego systemu do obiegu dokumentów, które pozwoli Ci sprawnie przeprocesować faktury, a także wszelkie pisma pojawiające się w Twojej organizacji. Ponadto zaplanujesz działania oraz ustalisz terminy ich realizacji.  Połącz system ze skrzynkami mailowymi swojej firmy, a zyskasz jeszcze prostszy dostęp do pojawiającej się korespondencji. Wybierz kompleksowe narzędzie dla najbardziej wymagających.

Pakiet Praca Zdalna |zamów|

Jeżeli potrzebujesz rozwiązania wspierającego kluczowe procesy biznesowe w firmie realizowane podczas pracy zdalnej. Oznacz miejsce pracy, zaplanuj działania i uporządkuj pojawiające się dokumenty. W rezultacie możesz skutecznie zarządzać czasem pracy w ramach Home Office i usprawnić procesy panujące w firmie.

Potrzebujesz więcej informacji na temat poszczególnych pakietów dostępnych dla Symfonia Obieg Dokumentów? Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać pakiet najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań.

Poznaj dostępne moduły Symfonia Obieg Dokumentów 

Poznaj kluczowe moduły dostępne wewnątrz poszczególnych pakietów oraz jako osobne rozwiązania, a następnie stwórz oprogramowanie, które w największym stopniu sprosta wymaganiom Twojej organizacji.

Faktury 

Wbudowany mechanizm OCR, w dużym stopniu przyspiesza rejestrację oraz weryfikację faktur kosztowych. Ustal dowolny proces obiegu faktur w swojej firmie, a my zaimplementujemy go w systemie. Dokumenty możesz przekazywać pomiędzy poszczególnymi grupami pracowników w swojej organizacji lub do konkretnych osób. Kolejne etapy obiegu faktury są rejestrowane w systemie, co umożliwia Ci wgląd do pełnej historii dekretacji, każdego z dokumentów. Aby w jeszcze większym stopniu usprawnić procesowanie faktur dodawaj do systemu mapy akceptacji, szablony księgowe, wzorce kosztowe oraz opisy kosztów i nie ponawiaj powtarzających się czynności. System umożliwia budowę osobnych procesów obiegu faktur względem typów dokumentów, a także konkretnych kontrahentów. 

Dziennik korespondencji i dokumenty 

Rejestruj i zarządzaj zarówno dokumentami przychodzącymi, jak i wychodzącymi. Twórz pisma na podstawie wykreowanych szablonów, monitoruj obieg procesu, a także zyskaj dostęp do historii dekretacji. Integracja Symfonia Obieg Dokumentów z Pocztą Polską i wybranymi firmami kurierskimi ułatwia tworzenie książek nadawczych i śledzenie przesyłek.

Umowy 

Twórz projekty, a następnie kontroluj procesy przeglądania, akceptacji i zawierania umów. Co więcej, w jednym miejscu zgromadzisz wszystkie informacje na temat zawieranych umów oraz aneksów, zaplanujesz harmonogram działań, a ostatecznie  dokonasz rozliczenia poprzez stworzenie powiązań z fakturami kosztowymi.

Sprawy  

System umożliwia powiązanie ze sobą dokumentów, kontrolę terminowości oraz ich właściwą kategoryzację. Wykorzystaj elektroniczne segregatory oraz koszulki na dokumenty, aby gromadzić je w jednym miejscu. Ponadto, w dowolnym momencie masz dostęp do historii dekretacji, aby sprawnie zweryfikować i przeanalizować podjęte działania.

Delegacje 

Moduł umożliwia zarządzanie poleceniami wyjazdu oraz rozliczeniami delegacji przedsiębiorstwa. Co więcej, z wykorzystaniem aplikacji możesz gromadzić w systemie wszystkie informacje na temat posiadanych pojazdów służbowych, a także ewidencjonować ich przebieg.

Wnioski zakupowe  

System umożliwia na generowanie wniosków z gotowych szablonów, ustalenie ścieżki akceptacji i obsłużenie zamówienia. Co więcej, możesz dowolnie ustalić wymagane do uzupełnienia przez zespół dane.

Komunikator 

Usprawnij komunikację w swojej firmie wykorzystując wbudowany komunikator. Pracując na dokumencie możesz przekazać go bezpośrednio do innego użytkownika systemu nie zaburzając ustalonego procesu. 

Poczta 

Platformę możesz połączyć z pocztą e-mail, a następnie bezpośrednio z wiadomości utworzyć zadanie dla siebie lub innych pracowników. Co więcej, przychodzące wiadomości możesz powiązać z innymi dokumentami, czy prowadzonymi sprawami.

Kalendarz, Terminarz, Kanban  

Narzędzia wspomagające pełny proces obiegu zadań w organizacji. Możesz precyzyjnie określić harmonogram realizacji działań, a także oznaczyć ich status. Co więcej, możesz analizować wszystkie przychodzące oraz niewykonane zlecenia, które użytkownicy mają zaplanowane, a także ustalać terminy ich realizacji. Moduł umożliwia także na powiązanie zadań z dokumentami, konkretną sprawą, kontrahentem bądź projektem.

Raporty  

Moduł udostępnia statystyki przetwarzanych dokumentów oraz umożliwia monitoring efektywności pracy zespołu.  Z jednego miejsca nadzoruj procesy występujące w firmie, a tym samym natychmiast wykrywaj spiętrzenia spraw czy zagrożenia dla terminowości. Co więcej, w prosty sposób możesz filtrować oraz wyszukiwać dodane do systemu dokumenty. Korzystaj z rozbudowanych raportów, które zobrazują aktualną sytuację w Twojej firmie.

Integracja z systemem finansowo księgowym  

System umożliwia pobranie dokumentów w odpowiednim formacie, zgodnym z wymaganiami producenta systemu finansowo–księgowego. Po imporcie, dokumenty trafiają do bufora programu finansowo-księgowego z pełną dekretacją, rejestrami oraz rozrachunkami. 

Poszczególne pakiety możesz rozszerzyć o dodatkowe funkcjonalności: 

  • Płatności 
  • Projekty 
  • Budżety  
  • Zakupy 

Poznaj kluczowe korzyści 

Symfonia Obieg Dokumentów, to liczne korzyści – poznaj kluczowe: 

Nowoczesny i intuicyjny interfejs

Symfonia Obieg Dokumentów, to nowoczesne rozwiązanie, do którego posiadasz dostęp niezależnie od miejsca i czasu. W rezultacie zarządzasz obiegiem dokumentów w oparciu o procedury i standardy obowiązuje w przedsiębiorstwie z poziomu przeglądarki. Twoja firma, zawsze blisko Ciebie.  

Automatyzacja procesów biznesowych

Elektroniczny obieg dokumentów pomiędzy działami i pracownikami firmy, to natychmiastowy wzrost wydajności i wyższa efektywność biznesowa. Automatyzacja powtarzalnych czynności zdecydowanie wpływa na oszczędność czasu, poprawia przepływ informacji wewnątrz przedsiębiorstwa, a także eliminuje ryzyko ewentualnych błędów i pomyłek. 

Oszczędność czasu i pieniędzy 

Wykorzystując elektroniczny obieg dokumentów obniż koszty związane z archiwizacją, administracją oraz przetwarzaniem dokumentów. Co więcej skrócisz czas procesowania i przekazywania dokumentu w firmie oraz wyeliminujesz ewentualne błędy pracowników. 

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl