Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Symfonia Sprzedaż i Magazyn

Symfonia Handel Ekonomiczny BR Symfonia Handel Ekonomiczny BR
Producent: Symfonia

760,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Symfonia Handel - Pakiet Ekonomiczny Symfonia Handel - Pakiet Ekonomiczny
Producent: Symfonia

760,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Rozwiązania sprzedażowe – zmaksymalizuj sprzedaż i usprawnij procesy w swojej organizacji

Wybierz odpowiedni dla swojej firmy program magazynowo sprzedażowy. Nowoczesne rozwiązania zarówno dla małych, średnich i dużych firm. Kluczowe założenie oferowanych produktów stanowi zautomatyzowanie procesu sprzedaży i zakupu, a także pełna kontrola nad procesami logistycznymi prowadzonymi w przedsiębiorstwie. Wykorzystaj oprogramowanie Symfonia, aby maksymalnie usprawnić, rozwinąć, a także zwiększyć sprzedaż. Dostęp do wszystkich ważnych i na bieżąco aktualizowanych informacji otrzymasz w jednym miejscu. Poszczególne programy są na bieżąco modyfikowane i przystosowane do zmieniających się potrzeb najbardziej wymagających.

 

Wybierz program skrojony do Twoich potrzeb

Zapoznaj się z dostępnymi programami i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej organizacji.

Kompleksowe rozwiązanie dla biur rachunkowych. Kompletne oprogramowanie dla jednooddziałowej firmy handlowej lub usługowej z kartoteką do 1000 towarów oraz prostymi/standardowymi procesami biznesowymi

  • Symfonia Handel - Pakiet Ekonomiczny

Rozwiązanie dla firm maksymalne usprawniające obsługę sprzedaży, a także automatyzacje regularnych czynności (np. ofertowanie, tworzenie zamówień, itp.). Wszelkie dostarczane dane są zawsze aktualne i uporządkowane - zyskuj dostęp do wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu. Wykorzystaj narzędzia Symfonia, aby przyspieszyć, rozwinąć, a tym samym zwiększyć sprzedaż.

  • Symfonia Start Faktura

System Symfonia Start Faktura jest rozwiązaniem przeznaczonym dla mikro oraz małych firm handlowo – usługowych, które rozliczają się tzw. uproszczoną księgowością oraz których działalność nie obejmuje prowadzenia magazynu. Do kluczowych funkcjonalności programu można zaliczyć zarządzanie sprzedażą – planowanie, realizację oraz wystawianie dokumentów sprzedaży, a także obsługę transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Co więcej, system umożliwia zarówno przesyłanie, jak i gromadzenie dokumentów w wersji elektronicznej.

Potrzebujesz więcej informacji na temat poszczególnych rozwiązań sprzedażowych? Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać program najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań.

 

Poznaj kluczowe korzyści

Rozwiązania sprzedażowe od Symfonii, to liczne korzyści – poznaj kluczowe:

  • Bezpieczeństwo

Programy Symfonia są nieustannie aktualizowane w oparciu o zmieniające się prawo m.in. podatkowe, aby zachować pełną spójność dokumentów z aktualnymi przepisami. Wszelkie informacje o zmianach otrzymujesz regularnie, a Twój zespół może skupić się na kluczowych założeniach biznesu.

  • Kompatybilność

Masz możliwość dostosowania funkcji programu do specyfiki prowadzonej działalności lub branży, aby w jak największym stopniu dopasować oprogramowanie do swoich potrzeb. Wybierz program w pełni zintegrowany zarówno z innymi rozwiązaniami informatycznymi, jak również z popularnymi platformami sprzedaży online.

  • Wygoda

Program podpowiada kolejne kroki do wykonania zadania, a tym samym usprawnia procesy biznesowe i przyspiesza realizację podejmowanych czynności. Symfonia oferuje systemy intuicyjne i proste w obsłudze, co w dużej mierze podnosi efektywność funkcjonowania organizacji.

  • Raporty i analizy

Zyskaj dostęp do szerokiej gamy raportów i zestawień, które w znacznym stopniu ułatwią analizę danych sprzedażowych, a także sytuacji przedsiębiorstwa. W prosty sposób filtruj oraz wyszukuj niezbędne informacje i jednocześnie zyskaj jeszcze większą kontrolę nad prowadzonymi działaniami.

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl