Zarejestruj się i otrzymaj dodatkowo 1% rabatu!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

ZWCAD Architecture 2023

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4 228,94 zł 4228.94
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

ZWCAD Architecture 2022 - program CAD dedykowany dla architektów 

ZWCAD ARCHITECTURE 2021, to stale udoskonalane i rozbudowywane oprogramowanie, stanowiące kompleksowe narzędzie umożliwiające równoległe projektowania 2D (płaskiej dokumentacji) i 3D (modeli przestrzennych) dla architektów, architektów wnętrz oraz szeroko pojętej branży budowlanej. Wyróżnia się bardzo dobrą kompatybilnością z formatem DWG wykorzystywanym przez system AutoCAD oraz obsługą języka AutoLISP. Program umożliwia wczytywanie obrazów rastrowych, uruchamianie skryptów VBA, naprawę uszkodzonych plików, a także tworzenie i edycję brył ACIS. Ulepszenia wprowadzone w najnowszej wersji ZWCAD Architecture, to liczne funkcjonalności, które w znacznym stopniu wpływają na przyspieszenie codziennej pracy z oprogramowaniem.   

 

Funkcjonalności: 

Sprawdź, jakie funkcjonalności mieszczą się w rozwiązaniu ZWCAD Architecture 2021 i poznaj możliwości oprogramowania. 

 • Definiowanie ścian (warstw ścian, dowolny kształt ścian). 
 • Biblioteka stolarki okiennej i drzwiowej. 
 • Zautomatyzowane opisy i zestawienia pomieszczeń. 
 • Narzędzia do wstawiania lub definiowania schodów. 
 • Proste tworzenie rzutów, przekrojów, widoków elewacji. 
 • Intuicyjne i zautomatyzowane tworzenie połaci dachu. 
 • Zestawienie kondygnacji i tworzenie modelu 3D. 
 • Eksport do formatu IFC, DAE oraz STL. 
 • Funkcjonalności ZWCAD Professional 

Co więcej? 

Ulepszony silnik graficzny ZWCAD Architecture w stosunku do poprzednich wersji oprogramowania, gwarantuje jeszcze szybsze otwieranie rysunków, a także płynniejszą pracę w trakcie wyświetlania obiektów. Co więcej, wyświetlania zostały dostosowane do monitorów 4K o wysokiej rozdzielczości.  

Wprowadzona przezroczystość obiektów, to także nowość w kwestii wyświetlania graficznego. W rezultacie, funkcjonalność umożliwia w czytelny sposób, przedstawienie na rysunku znacznej ilości danych. Przeźroczystość może zostać nadana zarówno obiektom geometrycznym, tekstowi, kreskowaniu, jak i również zbiorczo - wszystkim elementom znajdującym się na danej warstwie. 

Nowość, czyli menadżer Xref – umożliwa sprawne zarządzanie podkładanymi plikami dwg, dxf, pdf, a także obrazami rastrowymi poprzez jedno okno ustawień. Najnowsza wersja programu daje możliwość wyświetlenia listy używanych w rysunku plików, co pozwala na łatwą zmianę ich ścieżki, czy też zamiany ścieżki dostępu na względną lub bezwzględną. 

Wyrównanie odnośników, to kolejna wśród nowych funkcji oprogramowania umożliwiająca równomiernie rozkładanie odnośników. Polecenie WIELOLODNDOPASUJ (_MLEADERALIGN) w natychmiastowy sposób dokonuje wyrównania położenia odnośników wieloliniowych, co wpływa na uporządkowanie treści na rysunku. 

Najnowsza wersja programu umożliwia również drukowanie cieniowanych obiektów 3D przy pomocy wbudowanej drukarki DWG to PDF. Wskazana opcja daje możliwość schematycznego przedstawienia koncepcji bryły budynku, bez konieczności wykonywania renderingu. 

Odwiedź blog o ZWCAD Architecture, aby poznać więcej funkcji umożliwiających stworzenie projektu w ZWCAD Architecture i natychmiast rozpocząć pracę z oprogramowaniem.  

Dane techniczne: 

Wymagania minimalne 

 • Procesor > 2GHz, powyżej 3GB RAM, karta graficzna z własną pamięcią, 500MB na dysku, monitor 19" lub więcej, myszka i klawiatura, napęd CD/DVD. 

Czy to jest samodzielny program? 

 • Tak. 

Wymagane połączenie z Internetem do aktywacji? 

 • Tak. 

Czy program działa na poniższym systemie? 

 • Windows 10 - 32 i 64 bit – Tak. 
 • Windows 8 - 32 i 64 bit – Tak. 
 • Windows 7 - 32 i 64 bit – Tak. 
 • Windows Vista 32 i 64 bit – Tak. 
 • Windows XP – Nie. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania ZWCAD Architecture 2021? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, abyś mógł wykorzystać maksymalny potencjał programu w swojej organizacji. Skontaktuj się z naszymi specjalistami. 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl