Zarejestruj się i otrzymaj dodatkowo 1% rabatu!

Kup w przeciągu

14

[29.05,30.05]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Symfonia Obieg Dokumentów - Pakiet Basic

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 700,00 zł 700.00
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość Stan.
dodaj do przechowalni

Opis

Symfonia Obieg Dokumentów – Pakiet Basic 

Pakiet Basic, to optymalne rozwiązanie umożliwiające kompleksowe przeprocesowanie nie tylko faktur kosztowych, ale również innych dokumentów pojawiających się w Twojej firmie.

Masz do dyspozycji wszystkie możliwości pakietu Mini oraz kolejne moduły – Korespondencja, Delegacje, Umowy. Wykorzystując moduł Korespondencji, możesz dodawać do systemu pisma wychodzące, przychodzące, a także drukować koperty oraz książki pocztowe z wybranego zakresu czasu. Co więcej, możesz tworzyć w systemie gotowe szablony dokumentów, na podstawie, których będą przygotowywane pisma uzupełniane przez dane wprowadzone w systemie. Przekazuj pisma pomiędzy poszczególnymi grupami pracowników w swojej organizacji lub do konkretnych osób.

Możesz definiować w systemie instrukcje do dekretacji, a następnie wykorzystywać je na kolejnych etapach przekazywania dokumentu. Wszystkie kroki są automatycznie zapisywane, abyś w dowolnym momencie mógł sprawdzić historię obiegu dokumentu. Dodatkowo możesz zarządzać poleceniami wyjazdu oraz rozliczeniami delegacji przedsiębiorstwa. W zależności od złożoności procesu w danej firmie, polecenie wyjazdu może odbywać się wraz z akceptacją przełożonego bądź może ona nie być konieczna do odbycia delegacji.

Wykorzystując moduł Umowy, możesz rejestrować i archiwizować umowy w systemie oraz przekazywać je pomiędzy określonymi grupami pracowników. Z umowami możesz powiązać inne dokumenty, rozliczyć faktury, a także dodawać kolejne wersje i aneksy. 

Moduły dostępne w pakiecie: 

Sprawdź, jakie moduły mieszczą się w rozwiązaniu Symfonia Obieg Dokumentów w pakiecie Basic i poznaj możliwości oprogramowania. 

  • Obieg faktur w OCR 
  • Integracja z produktami Symfonia 
  • 5GB Przestrzeni w Chmurze 
  • Korespondencja 
  • Delegacje
  • Umowy 

Nasi specjaliści skonfigurują poszczególne moduły pakietu Basic, zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Twojej organizacji. Następnie przeprowadzą szczegółowe szkolenie dla Twojego zespołu, aby w jak największym stopniu wykorzystać możliwości systemu. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna handlowego! 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl