Zarejestruj się i otrzymaj dodatkowo 1% rabatu!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Usługi

Zdalne potwierdzenie tożsamości

Zdalne potwierdzenie tożsamości
Zdalne potwierdzenie tożsamości

Weryfikacja tożsamości teraz dostępna online!

Szybko, bezpiecznie, wygodnie i skutecznie. Dzięki nam, oszczędzasz czas oraz pieniądze, wystarczy nawet 30 minut. Nie musisz wychodzić z biura lub domu - skontaktuj się z nami z dowolnego, komfortowego dla siebie miejsca. Nasz profesjonalny zespół przejdzie z Tobą całą drogę identyfikacji krok po kroku. 

Dostępność: Dostępny

Cena: 290,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Pomoc w instalacji - zdalnie

Pomoc w instalacji - zdalnie
Pomoc w instalacji - zdalnie

Teraz pomożemy skonfigurować Twój podpis online!

Usługę zdalnego wsparcia procesu instalacji kierujemy do osób dla których nawet proste czynności instalacyjne są problemem. Zadzwoń a otrzymasz pomoc w całym procesie instalacji i konfiguracji podpisu elektronicznego.

Dostępność: Dostępny

Cena: 100,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Potwierdzenie tożsamości u klienta

Potwierdzenie tożsamości u klienta
Potwierdzenie tożsamości u klienta

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 190,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Potwierdzenie tożsamości w siedzibie Penta

Potwierdzenie tożsamości w siedzibie Penta
Potwierdzenie tożsamości w siedzibie Penta

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 190,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Autoryzowany Partner Certum

Elektroniczny podpis od Certum - usługi dostępne w ramach podpisu elektronicznego  

Podpis elektroniczny coraz częściej stanowi nie tylko dodatkowe udogodnienie wspierające codzienne obowiązki, ale w wielu przypadkach jest również koniecznością. Cyfrowe podpisywanie dokumentów stwarza liczne możliwości, a także bez względu na czas, czy miejsce usprawnia i przyspiesza podejmowanie działania. W zależności od swoich potrzeb możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji na swoim smartfonie lub komputerze. 

Po wyborze produktu i dokonaniu zakupu, możesz liczyć na wsparcie konsultantów Penta. W rezultacie, bez konieczności wizyty w placówce, możesz potwierdzić swoją tożsamość, aby w jednej chwili dopiąć formalności. Co więcej nasz specjalista zdalnie dokona instalacji dedykowanego oprogramowania na Twoim urządzeniu, abyś natychmiast mógł rozpocząć pracę w wybranym narzędziem. 

 

Wybierz rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb 

Sprawdź aktualną ofertę i poznaj dostępne usługi, które usprawnią proces uzyskania podpisu elektronicznego. 

 

  • Zdalne potwierdzenie tożsamości 

Weryfikacja tożsamości jest niezbędna przed wydaniem kwalifikowanego certyfikatu. Po dostarczeniu odpowiednich dokumentów, możesz potwierdzić swoją tożsamość zdalnie z konsultantem firmy Penta. Wszelkie formalności dopełnisz niezależnie od czasu i miejsca z wykorzystaniem swojego urządzenia wyposażonego w kamerę i mikrofon. 

 

  • Zdalna pomoc w instalacji 

Skorzystaj, jeżeli wybrałeś produkt spełniający Twoje kryteria, dokonałeś zakupu i chcesz rozpocząć podpisywać dokumenty elektronicznie. Wybierz zdalną pomoc, aby zainstalować wymagane oprogramowanie przy wsparciu konsultanta firmy Penta. Korzystając z oferowanej usługi nie musisz nawet wychodzić z domu, czy przekazywać urządzenia firmie informatycznej - w rezultacie natychmiast po dokonaniu zakupu rozpoczniesz pracę z podpisem elektronicznym. 

 

Wymagania techniczne 

Aby rozpocząć korzystania z certyfikatu kwalifikowanego wymagane jest potwierdzenie tożsamości oraz zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania. W tym celu potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu oraz w zależności od wybranej usługi, urządzenia wyposażonego w mikrofon, ewentualnie kamerę. 

Potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych metod? Przejdź bezpośrednio do proponowanych rozwiązań lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci zdecydować, która usługa stanowi najlepsze wsparcie dla Ciebie lub Twojej organizacji. 

 

Poznaj kluczowe korzyści 

Usługi dostępne w ramach podpisu elektronicznego, to liczne korzyści – poznaj kluczowe:  

 

  • bezpieczeństwo 

Przy wsparciu doświadczonego zespołu uzyskasz rozwiązanie najlepsze dla siebie lub swojej organizacji. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie narzędzia audytowane przez NCCERT oraz poświadczone licznymi certyfikatami. Wybierz sprawdzonego dostawcę podpisu elektronicznego i zyskaj gwarancję odpowiednich zabezpieczeń, nie tylko podczas korzystania z narzędzia, ale także w trakcie procesu uzyskiwania certyfikatu. 

 

  • oszczędność 

Wybierając podpis elektroniczny redukujesz wydatki w swojej firmie i usprawniasz obieg dokumentów. Jeżeli chcesz natychmiast zwiększyć efektywność swoich działań, sprawdź oferowane usługi. Przy wsparciu specjalistów dopniesz wszelkie formalności znacznie szybciej niż samodzielnie, a w rezultacie w jednej chwili rozpoczniesz podpisywanie dokumentów cyfrowo. 

 

  • komfort i wygoda 

Samo wykorzystywanie podpisu elektronicznego, podczas wykonywania obowiązków wiąże się z podwyższonym komfortem i wygodą użytkowania. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów wybierając dostępne usługi, aby usprawnić proces wdrożenia narzędzia do swoich codziennych działań i jak najszybciej rozpocząć pracę z wybranym oprogramowaniem. Zapomnij o konieczności o ręcznym podpisywaniu dokumentów i wprowadź swoja organizację na kolejny etap cyfryzacji. 

 

  • profesjonalna obsługa 

Dokonując zakupu podpisu elektronicznego poprzez sprawdzoną firmę informatyczną, poza odpowiednio dobranym produktem otrzymujesz również wsparcie doświadczonego zespołu. W rezultacie cały proces wdrożenia narzędzia w Twojej firmie lub do użytku prywatnego przebiega zdecydowanie szybciej i bezpieczniej niż podczas samodzielnych działań. 

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl