Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

CAD Rysunek

CAD Rysunek - cena specjalna dla abonentów Buduj z Głową CAD Rysunek - cena specjalna dla abonentów Buduj z Głową
Producent: Athenasoft

690,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CAD Rysunek CAD Rysunek
Producent: Athenasoft

690,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CAD Rysunek - aktualizacja CAD Rysunek - aktualizacja
Producent: Athenasoft

190,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CAD Rysunek EDU - wersja edukacyjna CAD Rysunek EDU - wersja edukacyjna
Producent: Athenasoft

32,78 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

CAD Rysunek – kompleksowe narzędzie inżynierskie 

CAD Rysunek - prosty w obsłudze program CAD, dedykowany dla kosztorysantów, wykonawców i inwestorów. Polecany przede wszystkim dla branż takich jak: budownictwo, automatyka, energetyka, ciepłownictwo, hydraulika, mechanika, telekomunikacja itp. Kompleksowe narzędzie do sporządzania dwuwymiarowych rysunków obiektów budowlanych oraz wykonywania różnego typu dokumentacji technicznych. Komplet funkcjonalności oprogramowania znajdziesz w opisie produktu CAD Rysunek.  

 

Wybierz wersję skrojoną do Twoich potrzeb 

Zapoznaj się z dostępnymi wersjami programu aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej organizacji. 

  • CAD Rysunek 

Oferta obejmuje główną wersję profesjonalnego oprogramowania CAD Rysunek. 

  • CAD Rysunek – aktualizacja 

Oferta obejmuje jednorazową aktualizację oprogramowania. 

  • CAD Rysunek - cena specjalna dla abonentów Buduj z Głową  

Oferta obejmuje cenę specjalną dla abonentów Buduj z Głową. 

  • CAD Rysunek EDU - wersja edukacyjna 

Wersja edukacyjna oprogramowanie, jest to oferta skierowana do uczniów, studentów do 26 roku życia i nauczycieli oraz szkół i uczelni wyższych wyłącznie dla celów dydaktycznych. W celu zakupu oprogramowania w wersji edukacyjnej, konieczne jest okazanie dokumentu poświadczającego prawo do jego zakupu, np. legitymacji szkolnej bądź studenckiej. 

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat poszczególnych rozwiązań? Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać program najlepiej dopasowany do Twoich oczekiwań. 

 

Poznaj kluczowe korzyści 

Rozwiązania CAD Rysunek, to liczne korzyści – poznaj kluczowe: 

  • Szerokie zastosowanie 

Oprogramowanie  posiada szereg gotowych funkcjonalności, które umożliwiają wygodne projektowanie, szkicowanie i wymiarowanie obiektów. Co więcej, stanowi ogromne wsparcie dla wielu popularnych branż (m.in. budownictwo, automatyka, energetyka, telekomunikacja itp.) poprzez umożliwienie tworzenia rozbudowanych dokumentacji technicznych. Ponadto, program posiada obszerny zbiór bibliotek gotowych obiektów stosowanych w projektach instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodociągowych, klimatyzacyjnych, centralnego ogrzewania i alarmowych. 

  • Kompatybilność 

Oprogramowanie ponadto, współpracuje z innymi programami CAD – pozwala na odczytywanie i zapisywanie projektów w formacie DXF. W rezultacie program umożliwia import projektów zapisanych w formacie DXF, ich eksport do innych programów CAD, a także bezpośredni eksport obmiarów do programu kosztorysowego NORMA. 

  • Wygoda 

Oferowane rozwiązanie, to prosty w obsłudze program CAD umożliwiający projektowanie, szkicowanie i wymiarowanie obiektów. Aplikacja stanowi przede wszystkim nowoczesne i proste rozwiązanie. Gotowe biblioteki, rozbudowane narzędzia, automatyzacja licznych procesów oraz kompatybilność z innymi rozwiązaniami CAD – pozwalają na usprawnienie wykonywanych czynności. W rezultacie oprogramowanie w znacznym stopniu zwiększa wydajność pracy użytkowników i przyspiesza prowadzone działania. 

  • Wsparcie podczas nauki 

Co więcej, ogromny atut oprogramowania, stanowi ponadto możliwość skorzystania z wersji edukacyjnej. W rezultacie, wszyscy którzy w przyszłości w codziennej pracy będą zajmować się wykonywaniem różnego typu dokumentacji technicznych, już w trakcie studiów mogą zapoznać się z możliwościami oprogramowania. Dostęp do zestawu użytecznych narzędzi, stanowi także znaczące wsparcie dla przyszłych inżynierów z dowolnej dziedziny.  

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl