Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Microsoft Project

Microsoft Project

Project Online Essentials Project Online Essentials
Producent: MICROSOFT

305,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Microsoft Project Standard 2021 Microsoft Project Standard 2021
Producent: MICROSOFT

2 926,02 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Microsoft Project Professjonal 2021 Microsoft Project Professjonal 2021
Producent: MICROSOFT

4 926,83 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Microsoft Project

Microsoft Project

to narzędzie stworzone pod kątem skutecznego zarządzania m.in. projektami, kosztami, a także zasobami i czasem. Aplikacja proponuje rozwiązania pomocne w nadzorowaniu prac, a także przy ustalaniu kolejnych etapów realizowanego projektu.

Poznaj Microsoft Project

MS Project, ma na tyle intuicyjny interfejs, że już po krótkim rozpoznaniu funkcjonalności programu można bez obaw tworzyć swoje pierwsze plany. Do ciekawszych funkcjonalności programu możemy zaliczyć możliwość zarządzanie budżetem, czy tworzenie wizualizacji poszczególnych etapów inwestycji. Bardzo przyjazna w użytkowaniu, jest także opcja przydzielania i delegowania zadań dla poszczególnych współpracowników. Jako osoba nadzorująca otrzymujesz natychmiastowy wgląd do przydzielonych zadań, na dowolnym etapie ich realizacji. W rezultacie masz realny wpływ na podejmowane działania, aby maksymalnie zwiększyć efektywność przeprowadzanych prac i zoptymalizować pracę zespołu.

Usprawnij swoje działania

Przy wykorzystaniu rozwiązań proponowanych przez MS Project, nadzorujesz wszystkie przeprowadzane działania, w każdym momencie, kiedy tego potrzebujesz. W rezultacie masz do swojej dyspozycji wgląd w plany wedle, których monitorujesz postępy na bieżąco. Za pomocą zadań nakreślanych w programie MS Project, w sposób jasny oraz czytelny rozdysponujesz dostępne zasoby ludzkie, materiały, a także przydzielony sprzęt. Co więcej, stworzysz wizualizacje, które możesz wykonywać za pośrednictwem programu na bieżąco. Otrzymujesz do dyspozycji narzędzie, które bezsprzecznie stanie się szczeblem do sukcesu - zarówno Twojego, jak i Twojej organizacji.

MS Project - dlaczego warto?

Produkt do sporządzania harmonogramów MS Project, to znakomita pomoc przy planowaniu, a także w czasie prac rozwojowych samej inwestycji. Prosty i przyjazny użytkownikowi, jak również przejrzysty interfejs pozwala na szybką, efektywną oraz satysfakcjonującą pracę od samego początku. Narzędzie umożliwia planowanie prac od wyjściowego etapu, bieżące korygowanie działań dotyczących interesującego Cię projektu, a także swobodne przydzielanie zadań związanych z inwestycją, zarówno pod względem czasu, zasobów ludzkich oraz sprzętu. Na każdym etapie inwestycyjnym, możesz skorzystać z wizualizacji graficznej bieżącej sytuacji związanej z projektem. Ponadto, masz możliwość wykonywania symulacji inwestycji według nakreślanych scenariuszy. Stała kontrola projektu, to gwarancja sprawnego zarządzania powierzonymi zadaniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl