Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Microsoft 365

Microsoft 365

Aplikacje Microsoft 365 dla firm (subskrypcja 1 rok) Aplikacje Microsoft 365 dla firm (subskrypcja 1 rok)
Producent: MICROSOFT

433,72 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena (EUR): 96,90 €

szt.
zobacz więcej
Microsoft 365 Business Basic (subskrypcja 1 rok) Microsoft 365 Business Basic (subskrypcja 1 rok)
Producent: MICROSOFT

247,85 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena (EUR): 55,37 €

szt.
zobacz więcej
Microsoft 365 Business Premium (subskrypcja 1 rok) Microsoft 365 Business Premium (subskrypcja 1 rok)
Producent: MICROSOFT

911,68 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena (EUR): 203,69 €

szt.
zobacz więcej
Microsoft 365 Business Standard (subskrypcja 1 rok) Microsoft 365 Business Standard (subskrypcja 1 rok)
Producent: MICROSOFT

517,81 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena (EUR): 115,69 €

szt.
zobacz więcej
Microsoft 365 E3 (subskrypcja 1 rok) Microsoft 365 E3 (subskrypcja 1 rok)
Producent: MICROSOFT

1 668,49 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena (EUR): 372,78 €

szt.
zobacz więcej
Microsoft 365 E5 (subskrypcja 1 rok) Microsoft 365 E5 (subskrypcja 1 rok)
Producent: MICROSOFT

2 678,53 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena (EUR): 598,45 €

szt.
zobacz więcej

Microsoft 365

Microsoft 365 - innowacyjne rozwiązanie z magazynem w chmurze

Microsoft, to od wielu lat wiodący dostawca rozwiązań z zakresu pracy biurowej na całym świecie. Dziś, mamy dla Ciebie propozycję nowej odmiany dobrze znanego rozwiązania. MS 365 - innowacyjne rozwiązanie z magazynem w chmurze. Przyszłość nadchodzi już teraz!

Poznaj liczne możliwości

Microsoft 365, to przyjazna i dobrze znana platforma, która dostarcza liczne możliwości zarówno dla biznesu, jak i osób prywatnych. Praca w chmurze poza dobrze znanymi aplikacjami, oferuje wachlarz udogodnień niedostępnych przy wykorzystaniu standardowego modelu działania. Teraz możesz korzystać z platformy niezależnie miejsca i czasu, przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia zintegrowanego z oprogramowaniem. Co więcej, masz możliwość pracy w czasie rzeczywistym, na jednym dokumencie z innymi osobami w Twojej organizacji. Ponadto do swojej dyspozycji otrzymujesz wszystkie znane składowe pakietu Microsoft Office - m.in. edytor tekstu Word, arkusze kalkulacyjne Excel, program do tworzenia prezentacji Power Point, notatnik OneNote, a także wiele innych.

MS 365 - zyskaj dodatkowe funkcjonalności

Pakiet Microsoft 365, to szereg gotowych rozwiązań - poznaj najpopularniejsze. Przy wykorzystaniu OneDrive, zyskujesz możliwość przechowywania plików istotnych dla Twojej organizacji - bezpiecznie i w jednym miejscu, zawsze w aktualnej wersji. Outlook opierający się na rozwiązaniu MS Exchenge, to dobrze znana poczta elektroniczna. Obecnie dostępna ze wszystkimi swoimi funkcjonalnościami na urządzenia Smart przy połączeniu z siecią. SharePoint umożliwia Ci efektywne zarządzanie kontaktami i adresami. Z wykorzystaniem narzędzia stworzysz zadania, a także biblioteki adresów, dokumentów czy obrazów. Z kolei Planner MS 365 pełni funkcję Twojego osobistego, podręcznego asystenta. Narzędzie pozwala Ci tworzyć plany pracy z możliwością podziału na zadania dla poszczególnych członków organizacji, na mniej lub bardziej rozbudowanym poziomie. Przy wykorzystaniu pomocnego w pracy MS Flow, oszczędzasz najcenniejszy dostępny zasób -  czas. Narzędzie tworzy przepływy między aplikacjami, czy usługami w sposób automatyczny. Bookings, to narzędzie pomocne m.in. przy zarządzaniu terminami, rezerwacjami, a także bazą klientów bądź pracowników.

Praca zdalna z Microsoft 365

Microsoft 365 łączy ludzi - poznaj narzędzia usprawniające komunikację oraz wymianę informacji podczas pracy zdalnej. Skape, to zaawansowany komunikator multimedialny pozwalający na dzielenie się plikami, udostępnianie pulpitu, grupowe konferencje online oraz wiele innych. MS Teams to natomiast prawdziwy konglomerat do pracy zespołowej. Narzędzie często wykorzystywane do prowadzenia spotkań w firmach i szkołach, a także przystosowane do potrzeb służby zdrowia. W rezultacie oprogramowanie zawiera w sobie wszystkie najlepsze składowe MS 365.

MS 365 poprzez mnogość proponowanych opcji jest doskonałym wyborem podczas pracy, czy nauki z domu, gdzie wszystkie wykorzystywane narzędzia dostępne są w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki. MS 365 jest zatem kompleksowym narzędziem dla użytkowników z różnych kategorii - jednostek budżetowych, edukacji, czy biznesu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl