Zarejestruj się i otrzymaj rabat!

Kup w przeciągu

14

[29.05,31.12,01.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

SimplySign by Asseco

Podpis elektroniczny

SimplySign - mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny SimplySign - mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny

299,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zdalne potwierdzenie tożsamości Zdalne potwierdzenie tożsamości
Producent: Penta

240,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pomoc w instalacji - zdalnie Pomoc w instalacji - zdalnie
Producent: Penta

110,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pomoc w instalacji w siedzibie Penta Pomoc w instalacji w siedzibie Penta
Producent: Penta

110,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 Certum Standard - zestaw do składania podpisu elektronicznego Certum Standard - zestaw do składania podpisu elektronicznego

239,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Certum Mini - zestaw do składania podpisu elektronicznego Certum Mini - zestaw do składania podpisu elektronicznego

263,15 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego CERTUM Odnowienie certyfikatu kwalifikowanego CERTUM

198,94 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie klienta Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie klienta

110,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie Penta Pomoc w odnowieniu certyfikatu - w siedzibie Penta

110,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Autoryzowany Partner Certum

Podpis elektroniczny - cyfrowe podpisywanie dokumentów 

Podpis elektroniczny to innowacyjne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców wykorzystywane w celu cyfrowego podpisywania dokumentów oraz umożliwiające identyfikację tożsamości. Rozwiązanie stanowi w pełni bezpieczną alternatywę w stosunku do tradycyjnego podpisu. W rezultacie, nawet w przypadku urzędów skarbowych, czy ZUS podatnicy mogą przesyłać formularze, czy wnioski opatrzone takim właśnie podpisem. Podpis elektroniczny znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie dotychczas konieczne było odręczne uwierzytelnianie ważnych dokumentów. 

 

Wybierz rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb  

Posiadamy rozwiązania skierowane zarówno do stałych, jak i nowych użytkowników podpisu elektronicznego. Niezależnie od tego, czy planujesz rozpocząć podpisywać dokumenty cyfrowo, potrzebujesz odnowić posiadany już certyfikat, czy oczekujesz wsparcia względem wybranego rozwiązania. 

 

  • Pierwszy zakup 

Podpis elektroniczny, to produkt zbliżony do dobrze znanego profilu zaufanego, ale posiadający znacznie szersze zastosowanie. E-podpis nie ogranicza się jedynie do komunikacji z administracją państwową, ale służy również m.in. do cyfrowego podpisywania dokumentów, faktur, czy umów. W zgodzie z preferowanym systemem pracy, możesz zatwierdzać dokumenty poprzez urządzenie mobilne lub z wykorzystaniem kwalifikowanego certyfikatu i czytnika dostępnego w dwóch wersjach. Sprawdź oferowane rozwiązania i wybierz produkt, który w największym stopniu usprawni Twoje codzienne działania. 

 

  • Odnowienie podpisu elektronicznego 

Skorzystaj z proponowanych przez nas rozwiązań, jeżeli potrzebujesz odnowić posiadany podpis elektroniczny, certyfikat kwalifikowany lub jesteś zdecydowany, aby przenieść certyfikat kwalifikowany z karty kryptograficznej na SimplySign. Zakupu możesz dokonać poprzez nasz sklep Internetowy - sprawdź ofertę, aby poznać korzyści. Skorzystaj ze wsparcia naszych doradców, aby wybrać narzędzie w największym stopniu odpowiadające Twoim wymaganiom. Poznaj oferowane rozwiązania, aby zachować ciągłość działania lub zwiększyć efektywność i komfort podejmowanych działań. 

 

  • Usługi dostępne w ramach zakupu podpisu elektronicznego 

Jeżeli rozpoczynasz pracę z podpisem elektronicznym lub potrzebujesz odnowić posiadany certyfikat, zawsze możesz skorzystać ze wsparcia specjalistów. Możesz zdalnie potwierdzić swoją tożsamości lub zainstalować wymagane oprogramowanie z pomocą naszych konsultantów, aby natychmiast rozpocząć korzystanie z zakupionej usługi. Skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Penta, dostępnych w ramach zakupu podpisu elektronicznego. W rezultacie przyspieszysz cały proces i w jednej chwili przystąpisz do cyfrowego podpisywania dokumentów. 

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat poszczególnych rozwiązań? Przejdź bezpośrednio do oferowanych produktów lub skontaktuj się z naszym doradcą. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb lub potrzeb Twojej organizacji. 

 

Chcesz być na bieżąco z rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów? Śledź nasz blog dostępny na oficjalnej stronie firmy Penta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl